Телефонный справочник организаций и учреждений Болградского района

 
 

Телефонный справочник организаций и учреждений Болградского района




Болградська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації
Койчев Дмитро Миколайович 4-11-75 80679280085
Перший заступник голови райдержадміністрації
Акдерлі Іван Савелійович
4-12-32 80975879528
Заступник голови - керівник апарату райдержадміністрації Тодоров Георгій Петрович 4-37-38 4-36-44 0678717659
Заступник голови райдержадміністрації
Бельтек Кирило Антонович 4-05-00 35-5-19 80967261438
Заступник голови райдержадміністрації Сакали Сергій Георгійович 4-13-53 4-13-92 80972370550
Відділ організаційно-кадрової роботи Заступник керівника апарату - начальник відділу Стоянов Степан Михайлович 4-33-81 80674575967
Юридичний сектор Завідуючий сектором Куємжи Володимир Михайлович 4-13-89 80672527816
Відділ молоді, спорту та туризму Начальник відділу Дмитрієва Родіка Олександрівна 4-29-85 4-31-16 80677456488
Головний спеціаліст Димитров Анатолій Васильович 4-29-85 4-19-42 80963581695
Головний спеціаліст, бухгалтер Курдогло Юлія Михайлівна 4-05-10 36-3-97 80671835479
Загальний відділ Начальник відділу Кучеровська Домнікія Георгіївна 4-13-85 4-02-95 80677418571
Головний спеціаліст Колєва Алла Михайлівна 4-13-85 4-03-46 80972708512
Спеціаліст ІІ категорії Щепіна Ганна Михайлівна 4-13-85 4-03-41 -
Відділ фінансово-господарського забезпечення Начальник відділу Сакали Надія Борисівна 4-13-37 4-13-92 80977873707
Головний спеціаліст Тюсова Оксана Василівна 4-13-37 33-3-90 80975002566
Комендант Бурячек Микола Михайлович 4-19-39 4-19-68 -
Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Завідуючий сектором Забуга Сергій Олексійович 4-12-83
Спеціаліст відділу Мазур Домнікія Дмитрівна 4-12-83 80974928911
Архівний відділ Начальник відділу Іонова Лариса Євгенівна 4-17-42 4-33-64 80675985669
Головний спеціаліст відділу Каїш Наталя Василівна 4-17-42 4-34-35 80962161414
Відділ освіти Начальник відділу Вікол Віктор Іванович
4-16-65
4-11-40 80972708583
Головний спеціаліст – інспектор шкіл Єреп Лідія Миколаївна 4-16-48
4-36-02 80965910219
Головний спеціаліст – інспектор шкіл Тіторов Семен Борисович 4-12-13 4-21-08 80964292251
Головний спеціаліст – інспектор шкіл Задорожнюк Олена Георгіївна 4-31-13 4-26-26 80671825369
Головний спеціаліст – інспектор шкіл Мединська Тетяна Дмитрівна 4-12-13 - 80673655543
Секретар-друкарка Рудь Валентина Павлівна - - 80964281652
Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Завідуючий сектором Терзі Тетяна Дмитрієва 4-18-72 36-2-32 80973258803
Головний спеціаліст сектору Ольховський Євген Костянтинович 4-18-72 4-28-40 80677765244
Відділ культури Начальник відділу Іванова Ольга Василівна
4-33-84
Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Начальник відділу Арнаут Людмила Георгіївна 4-19-74 4-37-48 80697753936
Головний спеціаліст, начальник ДАСК Мінков Іван Іванович
4-19-74 4-24-93 80675881783
Сектор житлово-комунального господарства розвитку інфраструктури Завідуючий сектором Каназірський Микола Іванович 4-19-37 4-03-00 80962041548
Головний спеціаліст Топалова любов Миколаївна 4-19-74 80678717928
Відділ з питань надзвичайних ситуацій Начальник відділу Гонта Анатолій Миколайович 4-30-37 4-14-32 80673150833
Головний спеціаліст Бондарчук Людмила Георгіївна 4-30-37 4-37-84 80679479259
Служба у справах неповнолітніх Начальник служби Сарсаков Валентин Дмитрович

4-20-36
Головний спеціаліст Янчева Ганна Федорівна 4-20-36 4-26-91 -
Головний спеціаліст Ульянова Юлія Дмитрівна 4-20-36 4-38-18 80979063108
Спеціаліст Михайлов Олександр Іванович 4-20-36 4-01-80 80973908314
Сектор з питань усиновлення, опіки та піклування Завідуючий сектором Оріховська Алла Степанівна 4-31-13
4-14-42 80973524926
Управління сільського господарства і продовольства Заступник начальника Бакалов Іван Федорович 4-30-94 4-04-51 80979067181
Управління економіки та власності Заступник начальника управління, начальник відділу зведено-балансових робіт і програм Тарасенко Наталя
Володимирівна 4-19-32 30-2-26 80973302552
Начальник відділу власності та підприємництва Романюк Олена Олександрівна 4-19-32 4-17-24 80682575608
Державний реєстратор суб’єктів підприємницької діяльності Цвяткова Наталя Дмитрівна 4-31-64
Управління праці та соціального захисту населення Начальник управління Гарвалов Андрій Дмитрович 4-32-35 4-33-80 80679856792
Заступник начальника Колчина Алла Анатоліївна 4-29-43 4-01-90 80962062598
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Банєва Валентина Михайлівна 4-32-89 4-04-52 80973429856
Начальник відділу соціальних компенсацій та гарантій Мануш Валентина Петрівна 4-13-41 - 80679909894
Начальник відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Бальжик Тетяна Григорівна 4-12-51 4-25-80 80972743850
Начальник відділу праці Фомичев Іван Іванович 4-31-35 4-14-96 80671751578
Начальник відділу по контролю за нарахуванням і виплатою пенсій та автоматизованої обробки Агура Юлія Василівна 4-31-35 4-08-55 80975360397
Фінансове управління Начальник управління Абаджиєв Валерій Васильович 4-16-52
4-31-14 80679214067
Заступник начальника Аджийська Валентина Федорівна 4-28-21 4-04-43
Начальник відділу доходів Бербер Петро Михайлович 4-19-01 39-5-73 80962207624
Начальник відділу фінансового забезпечення і бухгалтерського обліку Куртєва Галина Миколаївна 4-19-01 4-50-58 -
Станція захисту рослин Начальник Лозов Іван Костянтинович 4-30-94

Підприємства, установи й організації району

Районне управління юстиції Начальник управління Герасимюк Василь Мусійович 4-11-24
Державна виконавча служба районного управління юстиції Начальник служби Медведєва Лідія Миколаївна 4-32-60
Відділ РАЦС районного управління юстиції Начальник РАЦС Тріщук Марія Іванівна 4-24-10
Управління Пенсійного фонду України в Болградському районі Начальник управління Узун Панас Іванович 4-25-29 4-32-43 80674875628
Заступник начальника управління Кучур Віталій Георгійович 4-20-07 4-26-78 80674356949
Заступник начальника управління – начальник відділу надходження доходів Хайдарли Людмила Сергіївна 4-25-03 - -
Районне управління державної ветеринарної медицини Начальник управління Чумаков Кирило Миколайович 4-21-82
3-16-58 806660755803
Заступник начальника управління Попов Леонід Борисович 4-16-16 4-30-35 80673693244
Начальник лікарні ветеринарної медицини Губко Ірина Кузьмінічна 4-16-16 4-23-56 806778353451
Районний відділ статистики Начальник відділу Овчинников Іван Савелійович 4-12-75 30-3-89 80965824089
Заступник начальника відділу Курдоглова Олена Іванівна 4-13-98 4-34-53 -
Районний відділ земельних ресурсів Начальник відділу Мєржев Іван Костянтинович 4-18-14 4-15-84 80674824975
Заступник начальника Ангелуцева Ліля Іванівна 4-17-81 4-17-44 80972494988
Районний відділ ГУМВС України в Одеській області Начальник РВ ГУМВС Бачур Володимир
Дмитрович 4-21-70 4-13-35 80677715666
І заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції Андрєєв Сергій Дмитрович
4-16-39 - 80677711834
Заступник начальника відділу – начальник штабу Хорозов Ігор Ілліч 4-05-02 4-37-42 80974840334
Заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Недосєйкін Андрій Володимирович 4-17-01 4-32-63 80679218533
Заступник начальника відділу – начальник сектору по роботі з персоналом Бебік Юрій Іванович 4-32-49 35-3-27 80679902594
Заступник начальника відділу – начальник слідчого відділення Матанський В’ячеслав Михайлович 4-19-41 4-25-56 80679915996
Начальник відділення карного розшуку Кара Валерій Михайлович 4-25-76 - 80679218537
Начальник відділення кримінальної міліції в справах неповнолітніх Ібрагімов Руслан Рінатович 4-10-32 4-12-94 80661184045
Начальник відділення дільничних інспекторів міліції Гринішак Олександр Михайлович 4-18-26 - 80677685450
Начальник відділення з питань громадянства Пейчева Світлана Володимирівна 4-28-57 4-15-41 80966914040
Начальник режимно-секретного сектору Карайсілі Олена Георгіївна 4-13-47 4-19-08 80677538397
Начальник ІТТ Болгаров Володимир Ілліч - 35-7-63 80972744929
Старший дізнавач Коломанов Олександр Олександрович 4-20-64 4-10-12 -
СБУ Оперуповноважений 4-24-78
Військова частина Командир Гуляк Олег
Вікторович Окатник
4-20-33 Не існує
Прокуратура Болградського району Прокурор Болградського
району Цоєв Дмитро
Костянтинович 4-21-10
Прокуратура Болградського гарнізону Прокурор Болградського гарнізону Саханов Андрій Олександрович 4-26-43

Місцевий суд Голова суду Калібова Марія Миколаївна 4-23-46
ДАІ Начальник Веліксар Анатолій Федорович 4-21-79
Болградський МРЕВ Начальник МРЕВ Пєйчев Микола Іванович 4-25-34 80667661655
Болградський РВ ГУ МНС України в Одеській області Начальник Нікіта Рафаель Георгійович 4-22-24
4-36-86 - 80679390087
Заступник начальника Бальжик Віталій Вікторович 4-22-24
4-36-86 - 80972741171
Районний військовий комісаріат Військовий комісар Ільченко Анатолій Валентинович 4-22-30
4-21-55 80971459861
Державна податкова інспекція у Болградському районі Начальник Карабецький Ростислав
Миколайович 4-10-76
- 80965897635
Перший заступник начальника Хаджиогло Іван Пантелійович 4-25-13 - 80675989558
Заступник начальника – начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Маврова Тетяна Миколаївна 4-32-18 4-10-87 80679556559
Контрольно-ревізійний відділ у Болградському районі Начальник КРВ Пенчева Віра Степанівна 4-13-91
Управління державного казначейства в Болградському районі В.о. начальника відділення Бєда Ганна Георгіївна
4-16-01 36-2-26 80678522676
Начальник відділу – головний бухгалтер Ніколаєва Тетяна Василівна 4-29-50 4-12-78 80963573488
Іспекція держтехнагляду в Болградському районі Начальник інспекції Мітіш Микола Андрійович
4-24-26
80677778401
Територіальна державна інспекція праці у Одеській області Начальник Територіальної державної інспекції праці Дідорук Олександр Антипович 721-48-06 - -
Головний державний інспектор праці Іванова Євдокія Федорівна 4-31-35 - 80679556127
Районна санітарно-епідеміологічна служба Начальник санепідемстанції в Болградському районі Курдоглов Михайло Миколайович 4-30-13 4-34-53 80977996230
Завідуючий санітарним відділом Болгар Володимир Ільїч 4-32-67 4-03-28 80674171992
Завідуючий епідеміологічним відділом Фіногєнова Світлана Миколаївна 4-32-67 4-08-68 80972174132
Центральна районна лікарня Головний лікар Болградської ЦРЛ Козак Олег Олександрович 4-50-71 4-17-45 80679344120
Заступник головного лікаря по обслуговуванню населення Матанська Людмила Іванівна 4-50-72 4-24-08 80677518966
Заступник головного лікаря з медичної частини Зоричева Ала .Абрамівна. 4-50-73 4-28-59 80965847893
Районні електричні мережі Начальник РЕМ Сметанюк Петро Сергійович 4-22-50
Управління експлуатації газового господарства Начальник УЕГГ Кондаков Юрій Іванович 4-10-11
Районний центр зайнятості населення Директор центру Кальчев Борис Федорович 4-21-07 36-2-78 80965959139
827877526
Заступник директора Касапова Зінаїда Гурьєвна 4-10-92 4-08-83 80966377136
Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Директор Новакова Олена Георгіївна 4-36-04 4-17-39 80672609752
Територіальний центр управління праці і соціального захисту населення Начальник центру Степанова Євгенія Миколаївна 4-10-53

Центр болгарської культури Директор центру Іванова Галина Миколаївна 4-17-84
Краєзнавчий музей Директор музею Куємжи Марія Іванівна 4-29-06
Цех Ізмаїльського центру електрозв'язку «Укртелеком» Начальник цеху Вербанов Василь Семенович 4-20-90 80509842748
Відділення зв'язку Болград-1 Ізмаїльського центру поштового зв'язку Начальник відділення Кульчицька Олена Володимирівна 4-28-92

Міжрайонне управління водного господарства Начальник управління Плачков Семен Васильович 4-37-87 3-18-67 80503912028
Головний інженер Пельтек Георгій Іванович 4-12-96 4-33-47 80503913778
Комунальне підприємство „Послуга” Начальник підприємства Гіржу Володимир Георгійович 4-20-79 4-36-21 80677752584
Комунальне підприємство
„Житловик” В.о. начальника підприємства Гончар Анатолій Олексійович 4-11-49 4-50-40 -
Придунайська регіональна екологічна інспекція Державний інспектор Веліксар Валентина Петрівна 4-28-41
Районна організація ветеранів війни і праці Голова Козлов Микола Іванович 4-10-55 4-01-76 80973826909
Заступник голови анкова Микола Васильович 4-10-55 4-22-01 -
Відповідальний секретар Жукова Ганна Георгіївна 4-10-55 4-28-03 -
Районна організація воїнів-афганців Голова Соловйов Олександр
Аркадійович 4-10-55
Болградське відділення Фонду соцстрахування від нещасних випадків і профзахворювань Начальник відділення Басюл Валерій Якович 4-32-34
Болградська міжрайонна виконавча дирекція Одеського відділу Фонду держсоцстрахування на випадок тимчасової непрацездатності Начальник районної дирекції Мокан Євдокія Миколаївна


4-22-79
Болградське відділення №
6777 ВАТ «Державний Ощадбанк України» Начальник відділення Плачков Михайло Кирилович 4-11-20
4-18-98 80671825591
Відділення Південного ГРУ «Приватбанк» Начальник відділення Зиміна Віра Василівна 4-25-97
ООФ АППБ «Аваль» Начальник відділення Постол Ігор Степанович 4-16-81

Відділення № 22 АКБ «Імексбанк» Начальник відділення Сафонова Світлана Савеліївна 4-10-63
Одеська філія ВАТ АБ «Укрнафтогазбанк» Начальник відділення Нанков Юрій Миколайович 4-32-85
Болградское відділення НАСК «Оранта» Начальник відділення Узун Микола Іванович 4-16-59
Болградська районна друкарня Начальник друкарні Помєтков Панас Миколайович 4-12-90
4-25-31
Редакція районної газети «Дружба» Головний редактор Желяскова Тетяна Петрівна 4-21-16
Районна бібліотека Завідувачка Марцевая Діна Прокопівна 4-10-60
Дитяча бібліотека Завідувачка Нанкова Раїса Савівна 4-22-54
КЕЧ Начальник КЕЧ Конюхов Дмитро Валерійович 4-29-23
4-20-33
ВАТ «Металіст» Голова Шишков Микола Георгійович 4-22-36
Райавтодор Начальник Колесник Юрій Вікторович 4-23-53 4-12-41 80679431490
Заступник начальника, головний інженер Рагнєв Афанасій Трифонович 4-23-53 - 80976021059
ВАТ «Болградське РТП» Голова Єребакан Іван Васильович 4-21-92 80672727709
Болградська Райспоживспілка Голова Дімчев Іван Гаврилович 4-11-86 80676024940
Заступник голови Карасава Віра Антонівна 4-19-36
ТОВ «Болградський Маслосирзавод Директор Шулєв Іван Іванович 4-37-19
бух.
4-20-47
ТОВ «Агропроменерго» Директор Карайсенлі Михайло Родіонович 4-16-97
ЗАТ «Болградський Винзавод Виконавчий директор Чеглатонєв Петро Никодимович 4-23-65
80503365909
Лісництво Лісничий Гаджилов Леонід Борисович 4-32-45 80674810649
ЗАТ «Болградтранс» Голова Мойсеєнко Василь Данилович 4-11-62
Командитне товариство-фірма РЕАЛ - АТВ Директор Ангелов Валерій Миколайович 4-24-71

ТОВ «Агро» Директор Алавацкій Володимир Іванович 4-31-43
ВАТ «Болградська сільгоспхімія» Голова Бочковарь В.Ф. 4-30-71 4-20-05 80679479286
Заступник голови Русінов Н.І. 4-36-07 33-2-56 -
Аптека ПП «КВД» Директор Каназірський Василь Дмитрович
4-33-37
ВАТ «Фармація» Голова Левкович Лев Степанович 4-11-52
ВАТ «Харчовик» Директор М’якенко Анатолій Іванович
Дочірнє підприємство «Болградський м’ясокомбінат» Директор Ніколаєв Дмитро Дмитрович
4-10-83
ПП „Пандаклія” Директор Мітков Степан Васильович 38-3-43 3-03 -
Головний бухгалтер Новак Василь Антонович 38-3-43 3-49 -
Головний агроном Ілієв Георгій Дмитрович 38-3-43 3-74 -
Агроном Бочковарь Іван Петрович 38-3-43 3-25 -
Головний інженер Братой Семен Михайлович 38-3-43 4-38 -
ПП „Герюш” Директор Терзі Г.П. 4-07-20 36-2-29 80677304693
Головний агроном Сайтарли В.В. - 38-2-58 80679320663
Головний бухгалтер Бахчиванжи В.І. 4-06-34 - 80677667035
Рибогосподарський аграрний виробничий кооператив Голова Деміров Кирило Миколайович 4-06-44
3-15-31 3-11-36 80662305629
СВК «Кубей» Голова СВК «Кубей» Дерменжи Михайло Пилипович
35-7-07 35-9-02 80679777111
СВК «Баннівка» Голова СВК «Баннівка» Пундєв Василій Георгійович 4-05-68 34-3-64 80674860754
Головний агроном Чілібійський Іван Іванович 4-05-68 34-3-86 80973109185
Головний бухгалтер Стоянова Софія Олександрівна 4-05-70 - 80672752882
СВК „Владичень” Голова СВК Карапетров Микола Лук’янович 38-2-43 38-2-14 80679087106
Головний ветеринарний лікар Гогов Федір Ілліч - 38-2-68 -
СВК „Криничне” Голова СВК Жеков Михайло Олександрович 3-17-43
4-07-66 3-11-84 80675594933
Заступник голови СВК Самунжи Афанасій Георгійович 3-14-51
3-14-63 3-17-70 80679707990
Головний інженер Константинов Іван Іванович 3-13-31 3-14-55 80664351366
Головний агроном Агура Дмитро Іванович 3-13-73 3-14-14 80664352951
Головний бухгалтер Атмажова марія Степанівна 3-16-54 3-15-30 80664350670
Головний економіст Кюрчи Дем’ян Іванович 3-17-40 3-14-40 80977957005
Загальноосвітня школа №2 Директор школи Калова Ірина Миколаївна 4-10-56 - -
Загальноосвітня школа №3
Директор школи Круглова Неля Миколаївна 4-17-68 - -
Навчально-виховний комплекс „Спецшкола – ліцей” Директор школи Дімітрова Юлія Михайлівна
4-13-26 - -
Гімназія
їм.Г. Раковського Директор гімназії анкова Жанна Миколаівна 4-13-07
- -
Школа – інтернат для глухих дітей Директор школи анкова Тетяна Олександрівна 4-32-23
- -
Вечірня школа Директор школи Савостіна
Валентина Андріївна 4-33-93 - -
Дитячо-юнацька спортивна школа Директор школи Бааджи
Петро Миколайович 4-11-78
- -
Районний центр дитячо-юнацької творчості Директор школи Чабанова
Марія Федорівна
4-37-12
Міжшкільний учбово-виробничий комбінат Директор школи анко
Іван Харлампійович 4-28-95

Районна дитяча музична школа Директор школи анкова
Валентина Михайлівна 4-11-31
Райком профспілок працівників АПК Голова Кірчев Іван Георгійович 4-31-05
Райком профспілок працівників охорони здоров’я Голова Кірпик
Петро Костянтинович 4-24-03

Райком профспілок працівників культури Голова Іванова
Ольга Василівна 4-33-84

Райком профспілок працівників споживкооперації Голова Гречанлійська Зінаїда Іванівна 4-19-36
Райком профспілок працівників освіти Голова Пандар
Дар’я Степанівна
4-13-80

ООО „Кара-Марін” Директор Недялков Дем’ян Іванович 39-2-43 39-2-82 80672747288
Головний агроном Міхов Михайло Іванович - - -
ГСП „Крона” Ганьчев Федір Васильович 4-24-29 - 80672812870
Болградська районна рада Голова Насипаний Іван Антонович 4-05-08 4-12-29 80963684369
Заступник голови Гайдаржі Марія Олександрівна. 4-32-01 4-37-00 80975117609
Завідуючий справами Мілков Олександр Сергійович 4-16-14 4-10-21 80972927162
Начальник відділу юридичного і інформаційного забезпечення діяльності районної ради Деміров Олександр Дмитрович. 4-16-73 4-51-66 80974356108
Начальник відділу бухгалтерського обліку і господарського забезпечення діяльності районної ради Мавродіна Вікторія Андріївна 4-36-49 4-32-22 -
Начальник відділу з питань земельних відносин і комунальної власності районної ради Карагуца Наталя Олександрівна. 4-36-30 4-03-34 -
Начальник організаційного відділу Лазарєва Тетяна Дмитрівна 4-16-14 4-10-01 80985869494
Органи місцевого самоврядування Міський голова Качанов Володимир Харлампієвич 4-21-14 4-26-47 80979903707
Перший заступник міського голови Котов Сергій Олександрович 4-24-89 4-21-23 80678004729
Заступник міського голови Жекова Світлана Олександрівна 4-22-67 4-04-74 809735084409
Секретар міської ради Мєркулова Альона Анатоліївна 4-12-59 4-04-92 80679078285
Комунальне підприємство „Благоустрій” В.о директора підприємства Деміров Іван Афанасійович 4-33-26 4-25-52 80502041021
Дитячий садок №5 Завідуюча Ховавчук Лідія Карпівна 4-12-30 4-23-41 80673915206
Дитячий садок №7 Завідуюча Степанова Лариса Іванівна 4-37-70 - 80678352345
Дитячий садок №8 Завідуюча Алексєєва Альона Петрівна 4-24-02 - 80984298674
„Бюро ритуальних послуг” Директор Мільчев Сергій Миколайович 4-17-04 4-08-85 80963576448
Міський будинок культури Директор Рибакова Наталя Федорівна 4-37-40 4-04-73 80963658095
Криничненська сільська рада Сільський голова Веліков Іван Георгійович 3-17-50
4-07-64 3-13-02 80679608219
Криничненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Директор школи Койчев Домнікія Олексіївна 3-18-77 3-17-68 80679281560
Криничненський дитячий садок Завідуюча Живодер Олена Харлампіївна 3-15-80 3-14-84 80663114979
Криничненський Будинок культури Директор Тищенко Валентина Федорівна 3-18-91 3-26-08 -
Криничненська амбулаторія ОП-СМ Головний лікар Дімов Іван Георгійович 3-17-44 3-11-40 80666169338
Фельдшерський пункт с. Коса Завідуючий Письменний Юрій Іванович 3-17-38
пошта 3-15-09 80964004145
Клуб с. Коса Завідуюча Соколова Наталя Дмитрівна 3-17-38
пошта - 80662048970
Школа-садок с. Коса Завідуюча Соколова Валентина Олегівна 3-27-38 - 80973918332
Жовтнева сільська рада Сільський голова Жечева Олена Дмитрівна 35-5-42 35-3-31 80974853521
Секретар Петрова Галина Костянтинівна 35-5-31 35-5-48 80988187988
Жовтнева сільська лікарська амбулаторія Головний лікар Кара Ігор Валентинович 35-3-27 - -
Жовтневий Будинок культури Директор Калинка Олександр
Миколайович - - 80962781917
Жовтнева ЗОШ Директор школи Терзі Ганна Савеліївна 35-5-40 35-3-16 -
Заступник директора школи по навчальній частині Станкова Марія Гнатівна 35-5-40 - -
Заступник директора школи по навчальним класам Попазова Валентина Кирилівна 35-5-40 35-3-28 -
Заступник директора школи з виховної роботи Кірчева Наталя Георгіївна 35-5-40 - -
Відділення „Жовтневе” ООО „Агропрайм” Управляючий відділенням Близнюк Анатолій Федорович 4-06-03 4-18-83 80675568801
Заступник управляючого Бікетов Сергій Яковлевич 4-06-03 - 80675568829
Заступник управляючого з питань землекористування Мєржев Валерій Петрович 4-06-03 - 80675568794
Городненьська сільська рада Сільський голова Богоєв Микола Дмитрович 37-2-42 37-1-00 80677397977
Гродненська ЗОШ Директор школи Пінті Марія Дмитрівна 37-2-52 37-3-49 80964286291
Городненський будинок культури Директор Іванова Ганна Іванівна - 37-1-44 -
Гродненська сільська лікарня Головний лікар амбулаторії Іовчева Людмила Іванівна 37-2-33 37-2-64 80968353877
Городненський дитячий садок Завідуюча Камка Ірина Павлівна 37-1-95 37-2-36 -
КФГ „Галка” Голова Іванов Микола Миколайович 37-4-77 37-5-77 80977332648
КФГ „Паруткин” Голова Арабаджи Степан Іванович - 37-2-21 80965839780
Дмитрівська сільська рада Сільський голова Терзі Василь Іванович 33-5-42 33-0-25 80968192494
Заступник сільського голови Малюнкова Ольга Костянтинівна 33-5-19 - -
Дмитрівська ЗОШ Директор школи Грекова Наталя Анатоліївна 33-5-19 - -
Заступник директора школи по навчально-виховній роботі Курогло Марія Миколаївна 33-5-19 - -
Заступник директора школи по навчально-виховній роботі Станкова Марія Федорівна 33-5-19 5-11 -
Заступник директора школи з початково-виховної роботи Ігнатова Катерина Борисівна 33-5-19 0-33 -
Заступник директора школи з виховної роботи Карастан Марія Миколаївна 33-5-19 - -
Заступник директора школи по господарчій частині Ігнатов Афанасій Іванович 33-5-19 0-33 -
Дмитрівська сільська лікарня Головний лікар Марангоз Микола Васильович 33-5-45 5-76 -
Заступник головного лікаря по господарській частині Кісся Іван Федорович 33-5-45 - -
Дмитрівський дитячий садок „Посмішка” Завідуюча Чабан Ганна Іванівна - 33-5-25 80966007706
Заступник завідуючої Терзі Марія Дмитрівна - - -
Дмитрівський Будинок культури Директор Борлак Степан Степанович - 33-5-10 80671807566
Виноградівська сільська рада Сільський голова Кочмар Афанасій Георгійович 36-2-42 36-2-79 80965840364
Секретар Наумова Ольга Миколаївна 36-2-71 - 80975827642
Виноградівська ЗОШ Директор школи Демірова Ганна Георгіївна 36-2-49 - 80964275780
Заступник директора школи по навчальній роботі Ябанжи Ніна Василівна 36-2-49 36-3-32 -
Заступник директора школи з позакласної роботи Терзі Валентина Михайлівна 36-2-49 4-11-93 -
Заступник директора школи по господарчій частині Каракаш Марія Степанівна 36-2-49 36-3-30 -
Виноградівський Будинок культури Директор Малакці Ілля Іорданович 36-2-60 - 80977871370
Виноградівська амбулаторія Завідуюча Жаба Марія Миколаївна 36-2-17 36-2-51 80973778418
Виноградівський дитячий садок Завідуюча Кочмар Раїса Миколаївна 36-2-22 36-2-79 -
Кальчевська сільська рада Сільський голова Перелі Дмитро Пилипович 39-4-42 - 80963614925
Секретар Тіторова Ірина Георгіївна 39-4-31 39-5-47 -
Кальчевська ЗОШ Директор школи Пельтек Ірина Борисівна 39-4-52 - -
Заступник директора Карагуца Алла Костянтинівна 39-4-12 39-5-84 -
Кальчевський Будинок культури Директор Карагуца Сергій Михайлович - - 80973452442
Художній керівник Деревенська Наталя Георгіївна - 39-4-94 -
Кальчевська сільська лікарня Фельдшер Каназірська Надія Федорівна 39-4-59 39-4-87 -
Стоматолог Бааджи Меланья Степанівна 39-4-59 35-2-88 -
Кальчевський дитячий садок Завідуюча Парапан Людмила Георгіївна 39-5-57 - -
Залізничненська сільська рада Сільський голова Гордейко Л.М. 33-2-42 33-2-55 80672680899
Залізничненська ЗОШ Директор школи Жолтова Е.С. 33-2-40 33-2-15 80965824608
Залізничненська СВА Головний лікар Веліксар Д.Г. 33-2-17 - -
Залізничненський Будинок культури Директор Бірюкова Г.Н. 33-2-42 - -
Залізничненський дитячий садок Завідуюча Пасларь В.П. - - -
Олександрівська сільська рада Сільський голова Ільєв Антон Борисович 33-6-42 33-6-22 80675196156
Секретар Дішлі Марія Костянтинівна 33-6-31 33-6-54 -
Олександрівська ЗОШ Директор Акімова Зіновія Миколаївна 33-6-40 33-6-32
Заступник директора по навчально-виховній роботі Занфіракі Тетяна Петрівна 33-6-40
Олександрівський Будинок культури Директор Василіогло Олена Михайлівна
Олександрівська СВА Завідуюча Стоматова Катерина Семенівна 33-6-56 - -
Баннівська сільська рада Сільський голова Генчев Віктор Петрович 34-3-42 - 80508188174
Баннівська ЗОШ Директор школи Генчева Ганна Георгіївна 34-3-40 - 80673875546
Баннівський Будинок культури Директор Генчевська Ніна Георгіївна 34-3-45 34-3-28 80965830012
Баннівський ФАП Завідуюча Чілібійська Лідія Миколаївна 34-3-17 34-3-17
вечірній 80985861769
Оріхівська сільська рада Сільський голова Шевченко Дмитрій Федорович 38-3-42 38-3-14 80962236026
Заступник сільського голови Шевченко Олена Георгіївна 38-3-38 38-3-60 80978280777
Оріхівська ЗОШ Директор школи Постол Михайло Петрович 38-3-29 38-4-54 -
Заступник директора школи по навчальній роботі Постол Раїса Павлівна 38-3-29 38-3-13 -
Заступник директора школи з виховної роботи Ілієва Валентина Пантелеївна 38-3-29 38-4-21 -
Оріхівський Будинок культури Директор Ілієва Степанида Василівна - 38-4-22 80976220372
Оріхівська СВА Головний лікар Іванов Георгій Петрович 38-3-17 38-3-71 -
Оріхівський дитячий садок „Рябінка” Завідуюча Пєйчева Феодора Ільїнічна 38-3-34 38-4-43 80988116861
Василівська сільська рада Сільський голова Шушулков Микола Іванович 34-2-42 34-4-25 80678733162
Василівська ЗОШ Директор школи Ібрішімова Катерина Дмитрівна 34-2-80 34-4-48 80671280632
Василівська СУБ Головний лікар Пельтек Андрій Андрійович 34-2-57 - 80679431608
Василівський Будинок культури Директор Кунєва Віра Костянтинівна - - 80965728043
Новотроянська сільська рада Сільський голова Неруца Іван Іванович 33-4-42 33-4-56 80674850279
Новотроянська сільська лікарня Головний лікар Серт Параска Василівна 33-4-17 33-4-38 80671723886
Новотроянський УВК Директор Кіров Дмитро Георгійович 33-4-20 33-4-29 80966939041
Заступник директора з виховної роботи Ніколаєв Василь Петрович 33-4-20 - 80966393564
Новотроянський Будинок культури Директор Домущі Іван Васильович - 33-4-66 -
Виноградненська сільська рада Сільський голова Михайлов Іван Васильович 34-5-42 - 80972711170
Заступник сільського голови Радов Дмитро Миколайович - 34-5-85 -
Виноградненська ЗОШ Директор школи Ніколов Дмитро Миколайович 34-5-60
34-5-40 34-6-53 80979568982
Заступник директора з виховної роботи Нєдова Марія Михайлівна 34-5-40 34-5-72 -
Виноградненський Будинок культури Директор Георгієв Микола Дмитрович 34-5-22 - -
Виноградненська амбулаторія Головний лікар Терзі Семен Дмитрович 34-5-17 34-5-17 80974366911
Виноградненський дитячий садок Завідуюча Нєдова Ольга Іванівна - 34-5-37 80965168937
Табаківська сільська рада Сільський голова Бужилов Георгій Степанович 4-34-47 - 80992695030
Табаківський яслі-садок „Світлячок” Завідуюча Кулінська Марія Георгіївна - - -
Табаківський клуб Завідуюча Демітрова Світлана Михайлівна - 4-38-63 80973277562
Табаківський ФАП Завідуюча Бондар Параска Василівна 4-38-24 - -
Табаківська ЗОШ Директор школи Вербанов Степан Ілліч 33-3-31 4-20-02
Заступник директора Ніколаєва Марія Георгіївна 33-3-31 80973524925


Создан 27 апр 2007



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником